Kariéra

Na této stránce naleznete volná pracovní místa. Pokud hledáte práci, doporučujeme tuto stránku pravidelně navštěvovat.


Pracovník/pracovnice OTK

Přijmeme pracovníka/pracovnici OTK do hlavního pracovního poměru.

Přijmeme pracovníka/pracovnici OTK do hlavního pracovního poměru, nástup možný ihned nebo dle dohody. Požadujeme: minim. střední odborné vzdělání s maturitou technického směru, německý jazyk na komunikativní úrovni v rámci vykonávané práce, základní orientace ve výkresové dokumentaci, v kontrolních protokolech, v dokumentaci kvality a technických normách. Znalost kontroly svarů vítána. Předpokládáme zájem o obor s cílem postupného zaškolení pro kvalifikaci kontrolora kvality.

Mám zájem

Lakýrník

Přijmeme lakýrníky na třísměnný provoz.

Přijmeme do hlavního pracovního poměru lakýrníky na třísměnný provoz, moderní čisté prostředí, nástup ihned nebo dle dohody. Požadujeme praxi, samostatnost, zodpovědný přístup. Nabízíme: 5 týdnů dovolené, 13. a 14.plat, stravování výběrem ze 3 menu v místě, stravenky, životní pojištění.

Mám zájem

Svářeč

Přijmeme svářeče se základní a úřední zkouškou na dvousměnný provoz.

Přijmeme do hlavního pracovního poměru svářeče se základní a úřední zkouškou na dvousměnný provoz, praxe nutná, nástup ihned nebo dle dohody. Další požadavky: EN 287-1 135 P BV 3 S T15, O PF SS NB MIG Nabízíme: 5 týdnů dovolené, 13. a 14.plat, stravování výběrem ze 3 menu v místě, stravenky, životní pojištění.

Mám zájem

Zámečník

Přijmeme zámečníky na dvousměnný provoz.

Přijmeme do hlavního pracovního poměru zámečníky na dvousměnný provoz, nástup ihned nebo dle dohody. Další požadavky: ZM 1, znalost výkresové dokumentace, vazačský průkaz, vysokozdvižný vozík výhodou. Nabízíme: 5 týdnů dovolené, 13. a 14.plat, stravování výběrem ze 3 menu v místě, stravenky, životní pojištění.

Mám zájem
Modul: Pracovní pozice


Máte zájem u nás pracovat? Kontaktujte nás!

Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Zpráva
Příloha

* Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů.

Formulář zaměstnání